newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 21 października 2018
22.05.2017r...

25-lecie firmy Budvar

Do grona solidnych przedsiębiorstw, które poszczycić się mogą doświadczeniem sięgającym ćwierćwiecza, dołączyła w tym roku firma Budvar Centrum ze Zduńskiej Woli, polski producent stolarki otworowej. Z tej okazji, 12 maja 2017 założyciele, pracownicy i współpracownicy spotkali się podczas uroczystej Gali, stanowiącej punkt kulminacyjny obchodów 25-lecia firmy.
Fot. Budvar
Fot. Budvar
Fot. Budvar
Fot. Budvar

Uroczysta Gala, będąca najważniejszym momentem obchodów jubileuszu 25-lecia firmy Budvar, była przede wszystkim momentem wspomnień, podziękowań oraz przyznania wyróżnień pracownikom z najdłuższym stażem. Piątkowa ceremonia odbyła się w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz. Jak deklarował podczas swojego wystąpienia prezes firmy Budvar, Marek Trzciński, tegoroczne 25-lecie to zaledwie początek.

W obchodach 25-lecia firmy udział wzięli wszyscy pracownicy, kontrahenci i partnerzy biznesowi. Wyrazem uznania i podziękowania dla osób wspierających firmę Budvar od samego początku, stały się wyróżnienia wręczone przez prezesa. Wieczór obfitował także w liczne wystąpienia. Prezes w swoim przemówieniu wielokrotnie podkreślał nieoceniony wkład pracowników i współpracowników, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i ambicji pozwolili firmie osiągnąć obecną pozycję. Firma Budvar otrzymała z kolei podziękowania od władz miasta, za wkład w rozwoju regionu oraz za promowanie Zduńskiej Woli na arenie krajowej i międzynarodowej.
--
REKLAMA:
--
Wśród gości znaleźli się nie tylko współpracownicy oraz klienci z Polski, ale i z całego świata – Francji, Niemiec, Włoch, a nawet Nowej Zelandii, gdzie firma Budvar zajmuje czołową pozycję na rynku stolarki otworowej PVC. Gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru był kabaret muzyczny Grupa MoCarta, który rozbawił jubileuszową publiczność do łez.

Co ciekawe, wydarzenie odbyło się w miejscu, przy którego budowie użyto produktów firmy Budvar. Bryła budynku MDK Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz przykuwa wzrok przede wszystkim dzięki obszernym przeszkleniom, które rozmieszczone są na każdej z fasad. Z indywidualnie zaprojektowanych i wykonanych okien wzniesiono także wieżę, która stanowi nawiązanie do klasycznego wyglądu historycznego budynku zduńskowolskiego ratusza.

25 lat to wynik bez wątpienia zasługujący na uznanie. Nieustanne eksplorowanie nowych obszarów rozwoju i inwestowanie w zaawansowane technologie spowodowało, że obecnie firma zajmuje bardzo wysoką pozycję w rankingu producentów okien i drzwi, nie tylko na arenie ogólnopolskiej, ale i ogólnoświatowej. Przedsiębiorstwo założone zostało w 1992 roku przez Marka Trzcińskiego, a początkowym obszarem działalności była jedynie sprzedaż okien PVC. Kamieniem milowym w umacnianiu pozycji marki na rynku było wybudowanie fabryki niespełna 12 lat później, co pozwoliło nie tylko na dystrybucję, ale i wytwarzanie własnych produktów. Bardzo istotną z punktu widzenia rozwoju firmy datą jest także rok 2010, kiedy to produkty Budvar zostały wprowadzone na rynki zagraniczne (Niemcy, Francja, Włochy, Czechy, Słowacja, Słowenia, Austria, Hiszpania, Belgia). Obecnie firma to blisko 350 pracowników centrali, ponad 740 wykwalifikowanych specjalistów, 100 punktów dystrybucyjnych oraz roczne obroty rzędu 70 mln zł.

źródło: Budvar

d