newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 26 marca 2019
11.05.2017r...

Jaki rodzaj podbitki dachowej wybrać?

Galeco DECOR to niezawodny system do zabudowy wystającej części dachu. Zabezpiecza jego elementy konstrukcji przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych,a także spełnia istotne zadanie estetyczne. Poszukujący modnego i zarazem ponadczasowego stylu odnajdą w ofercie Galeco podbitkę w nowym, białym kolorze.
Fot. Galeco
Fot. Galeco
Fot. Galeco
Fot. Galeco

Podbitkę dachową montujemy na ostatnim etapie budowy domu. Jej zastosowanie pełni dwie istotne funkcje – ochronną i dekoracyjną.Przede wszystkim ma ona zabezpieczać krokwie i więźbę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, w szczególności nadmiernym zawilgoceniem, nasłonecznieniem oraz wiatrem. Ponadto, podbitka chroni dach przed gryzoniami, ptakami i owadami, które często szukają schronienia pod przykryciem budynku. Zakładane przez nie gniazda często niszczą izolację dachu.Podbitka pełni jeszcze jedną, nie mniej ważną, funkcję – stanowi estetyczne wykończenie, które poprawia wizualny wygląd całego budynku.

Fot. Galeco
Fot. Galeco
Materiał i odcień podbitki dachowej powinny współgrać ze wszystkimi elementami budynku tak, aby uzupełniały pozostałe architektoniczne części domu.Rynek oferuje szeroki wybór surowców i kolorów tego elementu - od drewnianych po panele PCV i podbitki z blachy trapezowej. W asortymencie firmy Galeco znajdziemy podbitki dachowe produkowane z najwyższej jakości tworzywa PCV. Panele te są odporne na działanie warunków atmosferycznych i,w odróżnieniu od drewna czy metalu,nie wymagają konserwacji.Ich montaż jest prosty i szybki, a posiadając kompletny system listew montażowych, możemy zastosować je do każdego rodzaju okapu dachowego.
--
REKLAMA:
--
Galeco posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz kolorów podbitki -od grafitowego, brązowego, orzechowego po złoty dąb oraz nowość - biały.Jest on podstawą minimalistycznego stylu skandynawskiego, który króluje od kilku sezonów. Jego główną zaletą jest łatwe dopasowywanie się do pozostałych elementów architektonicznych budynku.To właśnie biel wyróżnia nasz dom spośród innych obiektów i otoczenia oraz nadaje munie powtarzalny styl. Biała podsufitka w kompozycji z ciemnym kolorem dachu wydobywa jego nowoczesny wygląd, a w zestawieniu z czerwoną dachówką zapewnia klasyczny efekt.

źródło: Galeco

Artykuły podobne:

d