newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 21 czerwca 2018
23.03.2017r...

Wiosenna akcja promocyjna Hitachi

21 marca 2017 roku Hitachi Power Tools Polska rozpoczyna nową akcję promocyjną, która potrwa do końca maja 2017 roku lub wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.
Fot. Hitachi
Fot. Hitachi
W bieżącej akcji firma przygotowała blisko 80 urządzeń w różnych konfiguracjach. Główny nacisk położono na nowe, najbardziej technologicznie zaawansowane narzędzia.

Wśród nowości jakie zasługują na szczególną uwagę, Hitachi poleca nową wiertarko-wkrętarkę DS18DBL2 oraz wersję z udarem DV18DBL2, urządzenia które na ostatnich targach Budma 2017 otrzymały Złoty Medal. Kolejne nowe produkty to młotowiertarki akumulatorowe DH18DBL oraz nowa seria narzędzi DGL. Promocją objęto własną technologię silników bezszczotkowych, ale w wersji sieciowej.

Fot. Hitachi
Fot. Hitachi
W obecnej promocji znalazły się również młoty udarowo obrotowe DH40MEY, DH45MEY, DH52MEY, oraz nowa rodzina młotów H45MEY, H60ME oraz H60MEY, klucze udarowe WR22SE i WR25SE oraz szlifierkę G13VE. Prezentowane są również dwie nowości, które po raz pierwszy firma pokazała na targach Budma 2017. To nowy młot wyburzeniowy H65SB3 oraz pilarka stołowa (ukośnica) C12RSH2.

W ofercie promocyjnej znalazła się też przecinarka spalinowa CM75EBP wraz z tarczą Sankyo. W bieżącej akcji promocyjnej kontynuowana jest także akcja „Combo setów”. Zestawy te, to możliwość samodzielnego tworzenia modułowego parku narzędziowego składającego się z bazowego narzędzia oraz z dowolnie wybranego narzędzia w wersji bez akumulatorów i ładowarki.

Do promocji wytypowano również klika produktów typowo sezonowych jak kosiarki i myjki wysokociśnieniowe.
--
REKLAMA:
--
Szczegóły promocji znajdują się na stronie internetowej firmy w dziale promocja, jak również w ulotce promocyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać także u Kierowników Regionalnych Hitachi oraz pracowników Działu Obsługi Klienta. W okresie trwania promocji na pozostałe produkty nie będące w ofercie promocyjnej obowiązuje cennik regularny.

źródło: Hitachi

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d