newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 23 lipca 2018
13.03.2017r...

DAKO na targach Ecobuild w Londynie i MADE Expo w Mediolanie

Imprezy targowe w Londynie i Mediolanie to jedne z najważniejszych punktów na targowej mapie Europy. W tym roku nie zabrakło na nich także firmy DAKO, która podczas nich zaprezentowała nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania cieszące się popularnością na danym rynku.
Fot. Dako
Fot. Dako

Od 7 do 9 marca firma DAKO obecna była na targach Ecobuild, które są największą
międzynarodową imprezą w Wielkiej Brytanii promującą ideę zrównoważonego budownictwa ekologicznego. Następnie, od 8 do 11 marca produkty DAKO można było zobaczyć w Mediolanie podczas MADE Expo, czyli największych włoskich targów budowlanych.

Oba wydarzenia są miejscem spotkań architektów, przedsiębiorców i profesjonalistów związanych z budownictwem. Stanowią doskonałą okazję do zapoznania się ze światowymi trendami i kierunkami rozwoju branży oraz nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych.
--
REKLAMA:
--
Stoiska targowe DAKO cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Firma podczas targów zaprezentowała produkty wykorzystujące najnowsze technologie oraz wyróżniające się pod względem estetyki i wysokiej jakości, m.in. kompleksową stolarkę z kolekcji HarmonyLine czy innowacyjny system inteligentnego sterowania domem. Nie zabrakło także produktów przeznaczonych pod specyficzne wymagania poszczególnych rynków, tj. czerwone drzwi drewniane w Londynie czy okna z kolorowymi witrażami we Włoszech.

źródło: Dako

d