newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 28 maja 2018
17.02.2017r...

Geometryczna LIRA ozdobą strefy natryskowej

Lira to jeden z atrybutów starożytnego greckiego boga Apollo, symbolizujący oczyszczenie. Choć nazwa nawiązuje do mitycznego instrumentu, natrysk Armatury Kraków utrzymany w futurystycznej formie to nowoczesne rozwiązanie sprzyjające komfortowi codziennych zabiegów wodnych.
fot. Armatura Kraków
fot. Armatura Kraków
Proste geometryczne wzornictwo sprawia, że natrysk LIRA świetnie sprawdzi się jako wyposażenie strefy kąpielowej we wnętrzu o minimalistycznym lub industrialnym wystroju. Tym bardziej, że model Armatury Kraków pokryty jest chromowanym wykończeniem o eleganckim połysku – doskonale współgrającym z paletą szarości, bielą, czernią oraz przejrzystymi przeszkleniami. Cechą wyróżniającą rozwiązania jest dyskretna i oszczędna w formie rączka natrysku. Doskonale uzupełnieni ją spójna estetycznie bateria natryskowa o ostrych liniach i prostej konstrukcji, jak wariant z serii BRYLANT.

Projektanci dostępnego od niedawna w ofercie Armatury Kraków modelu zadbali, by był on nie tylko ozdobą futurystycznej strefy prysznicowej, ale też wyróżniał się trwałością i funkcjonalnością. Natrysk LIRA został więc wyposażony w regulowany uchwyt przesuwny, wytrzymały, chromowany wąż o długości 1400 mm i ułatwiający utrzymanie czystości system easy clean, który do minimum redukuje osadzanie się wapiennych osadów. Co istotne, wykonany z mosiądzu i tworzywa ABS chromowany natrysk jest niezwykle łatwy w montażu.
--
REKLAMA:
--
Artykuł został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z zasadami określonymi w normie PN-EN 1112/PN-EN 1113 2015-06, posiada też atest higieniczny przyznany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny oraz deklarację zgodności towaru z jego specyfikacją techniczną. Natrysk LIRA objęty jest 2-letnią gwarancją.

źródło: Armatura Kraków

Inne artykuły firmy:

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d