newsletter reklama projekty domów forum
sobota 20 stycznia 2018
17.02.2017r...

Pierwsza wkrętarka akumulatorowa, która zadba o rośliny

- Nowy adapter do kultowej wkrętarki IXO: podcinanie trawy i krzewów na balkonach i tarasach - Kolejny produkt w asortymencie IXO Collection zapewnia wszechstronność działania w domu i ogrodzie - Mieści się w dowolnej szufladzie, także w małym mieszkaniu
fot. Bosch
fot. Bosch
Bosch przedstawia IXO Garden - nowy adapter do swojej kultowej wkrętarki IXO. Nowa końcówka do cięcia trawy i krzewów pomoże przy formowaniu drzewek ozdobnych na balkonie lub tarasie. Adapter ma też ostrze do przycinania trawy przy krawędziach. Wkrętarka IXO po raz kolejny udowadnia, że jest dużo bardziej wszechstronna od klasycznych elektronarzędzi. Program IXO Collection obejmuje już dziewięć różnych adapterów, które pomagają w różnych pracach w domu i ogrodzie. Przykładowo - z IXO Barbecue rozpalimy grilla, IXO Vino pomoże nam otworzyć butelkę z winem, IXO Spice ułatwi gotowanie mieląc przyprawy.

Łatwy w obsłudze, łatwy w przechowaniu


fot. Bosch
fot. Bosch
Zestaw IXO Garden jest przeznaczony szczególnie dla osób, które pielęgnacją roślin zajmują się okazjonalnie. Doskonałą pomoc znajdą w niej właściciele zielonych balkonów i tarasów miejskich. Adapter do cięcia trawy i krzewów jest tak łatwy w obsłudze, jak sama wkrętarka. A dzięki ostrzu o długości 8 cm, można przyciąć wyrośnięte krzewy bukszpanu, nadając im stylowy kształt. Po zakończeniu pracy wkrętarkę IXO razem z adapterem do cięcia trawy i krzewów można po prostu włożyć do szuflady- będzie zawsze pod ręką.
--
REKLAMA:
--

Zestaw IXO Garden będzie dostępny w sprzedaży od kwietnia 2017. Narzędzie będzie sprzedawane w opakowaniu kartonowym z adapterem do cięcia trawy i krzewów, 10 końcówkami wkręcającymi oraz ładowarką USB. Klienci, którzy już mają wkrętarkę IXO, mogą nabyć sam adapter do cięcia trawy i krzewów w asortymencie IXO Collection.


Sukces IXO – ponad 15 milionów sprzedanych narzędzi


Jeśli wkrętarka akumulatorowa sprzedaje się na całym świecie w ilości 15 milionów egzemplarzy, musi trafiać idealnie w potrzeby rynku. Model IXO firmy Bosch zrewolucjonizował rynek elektronarzędzi dla majsterkowiczów już w roku 2003. W świecie, w którym dominowały duże, ciężkie i nieporęczne elektronarzędzia, mała, lekka i komfortowa wkrętarka IXO zrobiła prawdziwą furorę. Gotowość do użycia w każdej chwili i kompaktowa konstrukcja sprawiły, że szybko stała się alternatywą dla klasycznego ręcznego śrubokrętu i najczęściej sprzedawanym elektronarzędziem na świecie.

źródło: Bosch

Inne artykuły firmy:

d