newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 21 czerwca 2018
15.02.2017r...

Płytki wielkoformatowe Grupy Tubądzin ze Złotym Medalem MTP

Kolekcja płytek Epoxy marki MONOLITH została wyróżniona prestiżową nagrodą Międzynarodowych Targów Poznańskich. MONOLITH to marka wprowadzona na rynek w listopadzie ub. r., w związku z uruchomieniem pierwszej w kraju fabryki produkującej płytki wielkoformatowe. Dotychczas tego rodzaju produkty były sprowadzane do Polski wyłącznie z zagranicy.
 fot. Grupa Tubądzin
fot. Grupa Tubądzin
Kolekcja Epoxy marki MONOLITH to rewolucja na polskim rynku płytek ceramicznych. Są one pierwszym rodzimym produktem wyprodukowanym w formacje 120 x 240 cm. Linię cechuje niepowtarzalne wzornictwo, czerpiące zarówno z najnowszych trendów wnętrzarskich,
jak i ponadczasowej klasyki. Wyraźnie widać także inspirację wielkomiejskim stylem oraz fakturą betonu. Prosta stylistyka sprawia, że płytki przypadną do gustu zwolennikom minimalistycznych, industrialnych rozwiązań.


 fot. Grupa Tubądzin
fot. Grupa Tubądzin
Dzięki wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, produkty sygnowane nazwą Epoxy można montować również na elewacjach, co stanowi ich kolejny wyróżnik. Płytki z pierwszej, modularnej kolekcji marki MONOLITH są dostępne w dziesięciu formatach, dwóch grubościach (w zależności od wymiarów) i pięciu wariantach kolorystycznych (beż, brąz, grafit, szarość i srebro) - zarówno w wersji matowej, jak i z połyskiem.
--
REKLAMA:
--

Nowoczesna produkcja


Produkty MONOLITH powstają w fabryce w Sieradzu, która jest najnowocześniejszym zakładem w tej części Europy. Zastosowana w nim linia produkcyjna o nazwie Continua+ pozwala na wytwarzanie płytek w sposób ciągły, metodą walcowania. Przełamuje przy tym bariery produkcyjne związane z ich dużymi formatami, a także umożliwia wytwarzanie ich w szerokim zakresie wymiarów i grubości. Wszystko to sprawia, że produkty, które powstają w Sieradzu, są unikalne zarówno ze względu na swoją powierzchnię, jak i przekrój masy. Było to niemożliwe do osiągnięcia w tradycyjnym procesie produkcji.

O konkursie


Złoty Medal MTP, którym została nagrodzona kolekcja Epoxy marki MONOLITH, to jedno z najważniejszych na polskim rynku odznaczeń przyznawanych innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Co roku do konkursu zgłaszanych jest blisko 500 produktów. Sąd Konkursowy złożony z najlepszych ekspertów reprezentujących odpowiednie dziedziny gospodarki, nagradza wyłącznie wyroby najwyżej klasy, wytworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Złoty Medal MTP został wręczony podczas uroczystego otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA  2017 przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa Andrzeja Adamczyka, podsekretarza stanu Tomasza Żuchowskiego, Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich Przemysława Trawę oraz prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, przewodniczącego sądu konkursowego Złotego Medalu MTP. Statuetkę odebrał Andrzej Ramel, członek zarządu Grupy Tubądzin.

źródło: Grupa Tubądzin

Inne artykuły firmy:

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d