newsletter reklama projekty domów forum
sobota 25 maja 2019
31.05.2016r...

Okno Ovlo od firmy Dobroplast

System okienny Ovlo firmy Dobroplast, który łączy nowoczesne technologie z atrakcyjnym wyglądem.
Fot. Dobroplast
Fot. Dobroplast

Opis produktu:

- okno zapewnia optymalne parametry cieplne – posiada nowoczesny 6-komorowym profil i głębokoką zabudowę 80 mm. Zapewnia nawet 20% oszczędności na ogrzewaniu. Przykładowo dla okna referencyjnego 1230 x 1480 mm o potrójnym pakiecie szybowym Ug=0,4 W/m²K, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi jedynie 0,71 W/m²K.Tak dobre wyniki możliwe są do uzyskania również dzięki zastosowaniu dwustopniowego systemu uszczelniającego, który zapewnia dodatkową ochronę przed wiatrem i deszczem. Co więcej, okno Ovlo firmy Dobroplastna życzenie można zamówić w wersji „high standard“ (HS),zawierającej m.in. pakiet szybowy z ciepłą ramką tworzywową.

- nowoczesna budowa profilu wpływa również znacząco na bardzo dobrą izolacyjność akustyczną, która w przypadku okna Ovlo firmy Dobroplast kształtuje się na poziomie 33dB (dla okna o maksymalnej powierzchni konstrukcji 2,7 m² z szybą jednokomorowa 4/16/4 ). Co warto podkreślić, w oknie Ovlo zwiększenie liczby komór nie odbyło się kosztem zmniejszenia wymiarów komory na wzmocnienie stalowe, więc profil nie traci na swojej sztywności. Zastosowanie wzmocnień stalowych zgodnych z wymaganiami technologicznymi umożliwiawięc wykonywanie okien o dużych rozmiarach, gwarantując tym samym większą swobodę w projektowaniu konstrukcji okien.
--
REKLAMA:
--
- zaawansowane technologicznie rozwiązania okienne zamknięte zostały bowiem w wyjątkowo atrakcyjną oprawę o lekko zaokrąglonych liniach i eleganckiej kolorystyce. Wysokogatunkowetworzywo PVC, z którego zbudowano profil, zapewnia nieskazitelną biel oraz wysoki połysk. Oprócz klasycznej, białej wersji okno Ovlo firmy Dobroplast dostępne jest również w szerokiej palecie kolorystycznej, zarówno monochromatycznej, jak np. antracyt czy jasno szary, jak również bogatej gamie oklein drewnopodobnych. Dzięki temu z łatwością dobierzemy wersję najbardziej odpowiednią do projektu naszego domu i własnych upodobań. Na estetykę okna wpływa również szereg rozwiązań ułatwiających pielęgnację. W utrzymaniuokna w nieskazitelnej czystości pomoże PVC odporne na zabrudzenia i czynniki atmosferyczne, jak również neutralne szkło pozbawione efektu tzw.„brudnych firan”.

źródło: Dobroplast

d