newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 16 czerwca 2019
25.05.2016r...

Pompy zanurzeniowe do najtrudniejszych zadań od Kärcher

Siedem nowych pomp w dwóch liniach: SP Dirt oraz SP Flat, nadają się do transportowania wody o zanieczyszczeniach o średnicy do 30mm. Wyciek z pralki, oczko wodne do opróżnienia – wszędzie tam, gdzie trzeba przetransportować duże ilości wody, najlepiej sprawdzają się właśnie te pompy zanurzeniowe.
Fot. Kärcher
Fot. Kärcher
Fot. Kärcher
Fot. Kärcher

Zazwyczaj wyposażone są w stalowe filtry, by utrzymać urządzenia w dobrym stanie, i chronić przed zablokowaniem wirnika przez obecne w wodzie duże zanieczyszczenia. Jeśli woda jest czysta, bądź tylko lekko zabrudzona, polecamy pompy z serii SP Flat, które mogą pompować aż do jednego milimetra wysokości np. zbiornika, co daje rezultat jak po myciu mopem. Tym sposobem ekspresowo osuszysz piwnicę po niewielkim wycieku z pralki, po podejściu wód gruntowych albo opróżnisz basen.

Fot. Kärcher
Fot. Kärcher
Fot. Kärcher
Fot. Kärcher

Wszystkie pompy zanurzeniowe od Kärcher są wyposażone w ceramiczny pierścień uszczelniający, dobrze znany z rozwiązań dla linii urządzeń Professional. Gwarantuje to niezawodność oraz dłużą żywotność urządzenia. Zintegrowany (lub dostępny jako akcesorium dodatkowe) stalowy filtr wstępny chroni pompę przed uszkodzeniem i brudem. Modele SP 7 Dirt Inox oraz SP 6 Flat Inox dodatkowo posiadają niezwykle wytrzymałą obudowę ze stali nierdzewnej. Co więcej, rejestrując się na stronie www.kaercher.com/pl możesz przedłużyć okres gwarancji z 2 do 5 lat.
--
REKLAMA:
--
Fot. Kärcher
Fot. Kärcher
Dzięki licznym praktycznym rozwiązaniom projektowym pompy Kärcher są niezwykle wygodne w obsłudze. Wytrzymały uchwyt pozwala na łatwe i bezpieczne przenoszenie urządzenia. Praktyczne szybkozłącze ułatwia montowanie węża na pompie, unikając przy tym niepotrzebnego cackania się z gwintem. Pływak z regulowaną wysokością w SP 5 Dirt i SP 7 Dirt automatycznie uruchamia pompę gdy woda osiągnie odpowiedni poziom. W modelach SP 7 Dirt Inox oraz SP 6 Flat Inox pływak został zastąpiony elektronicznym czujnikiem poziomu wody, który zadziała natychmiastowo nawet przy bardzo niskim poziomie wody. Modele SP 3 Dirt, SP 2 Flat oraz SP 1 Dirt wyposażone są w standardowy pływak z możliwością montażu do pracy ciągłej.

źródło: Kärcher

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d