newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 26 marca 2019
09.02.2016r...

Złoty Medal MTP GARDENIA dla Automower Husqvarna

Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich otrzymała kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 450X. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży, która jest przyznawana jedynie innowacyjnym produktom, wyróżniającym się najwyższą jakością.
„Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 450X jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na całym świecie. Tym bardziej cieszy nas fakt zdobycia tak ważnego na rynku polskim Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ta nagroda jest zwieńczeniem pracy, którą włożyliśmy, aby rozwijać koncepcję kosiarek automatycznych Automower. W ubiegłym roku obchodziliśmy okrągłe 20 urodziny tej maszyny. Przez ponad dwie dekady rozwijamy serie urządzeń Automower, aby spełniały one oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników ogrodów. Automower 450X to nasz najbardziej zaawansowany model. Wystarczająco inteligentny, aby podołać wyzwaniom dużych i skomplikowanych trawników np. wiele wąskich przejść, przeszkody, trudny teren czy zbocza o nachyleniu do 45%. Nawigacja wykorzystująca GPS będąca seryjnym wyposażeniem kosiarki Automower 450X pomoże sprawi, że Twój trawnik będzie zielony, zdrowy i idealnie skoszony a aplikacja Automower® Connect pozwali mieć kosiarkę pod kontrolą: śledzić ją, wydawać polecenia i być na bieżąco gdziekolwiek na świecie jesteś” – mówi Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer w firmie Husqvarna.

Fot. Husqvarna
Fot. Husqvarna
Fot. Husqvarna
Fot. Husqvarna

Automower to rodzina automatycznych robotów koszących firmy Husqvarna, która obejmuje 12 modeli do różnej wielkości ogrodów oraz o różnej specyfikacji.
--
REKLAMA:
--
Firma zaprasza wszystkich zainteresowanych na stoisko Husqvarna podczas targów GARDENIA w dniach 25-27 lutego (czwartek-sobota) w Poznaniu.

źródło: Husgvarna

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d