Morskie regaty z FAKRO dobiegły końca

Podziel się:
Organizatorem morskiej wyprawy, która w tym roku odbyła się w dniach 05-12.09.2015 r. w Chorwacji była firma FAKRO.

Fot. FakroFot. FakroGłównym organizatorem morskich regat, które w tym roku odbyły się w dniach 05-12.09.2015 r. w Chorwacji jest firma FAKRO. To największe wydarzenie branży budowlanej poza granicami naszego kraju. – skomentował Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO. Celem mistrzostw jest promowanie idei żeglarstwa oraz reprezentowanie Polski na międzynarodowej arenie zmagań sportowych. Regaty są również dobrą okazją do wymiany doświadczeń i integracji środowiska branżowego. – dodał.

Do Chorwacji zjechali przedstawiciele branży budowlanej z całej Polski. Zawodnicy przepłynęli ponad 100 mil morskich, wzięli udział w sześciu wyścigach regatowych. Uczestnikom Mistrzostw w pamięci zapadnie szczególnie ostatni, pożegnalny wieczór, podczas którego nagrodzono zwycięzców klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji Regata Build Cup.

Fot. FakroFot. FakroNa szczycie podium stanęła ekipa hurtowni budowlanej AR Skład z Góry Kalwarii dowodzona przez Sławomira Rybarczyka. Drugie miejsce zajęła firma Gala pod przewodnictwem Zbigniewa Rymsza. Na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci firmy Budex-Idealny Dach, ze sternikiem Jakubem Prasolik. Sukcesy świętowano przy uroczystej kolacji i koncercie szantowym Klejnotów Capitana.
Źródło: Fakro