newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 17 czerwca 2019
15.09.2015r...

Szkolenie handlowców z marką Braas

Marka BRAAS na kolejne szkolenie na temat swoich produktów firma zaprosiła najlepszych sprzedawców z województw wielkopolskiego oraz lubuskiego. W berlińskiej fabryce Monier BRAAS zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z produkcją znanych na rynku oryginalnych akcesoriów Braas – Wakaflex 2, Figaroll Plus oraz Easy Flash.
Fot. Braas
Fot. Braas
Szkolenie odbyło się w dniach 25-26 sierpnia. Wzięło w nim udział 28 handlowców z województwa lubuskiego oraz wielkopolskiego. Organizatorem była firma Monier BRAAS. Głównym punktem szkolenia, oprócz poznania procesu produkcji taśm kalenicowych oraz taśm do obróbki komina, były zajęcia praktyczne z montażu taśm. Handlowcy mieli okazję sprawdzić się w roli dekarza i pod okiem eksperta samemu zamontować taśmę wokół komina na dachu szkoleniowym. Wakaflex 2 to niezwykle elastyczna i rozciągliwa taśma do obróbki komina marki BRAAS. Dzięki tym właściwościom dekarz może sprawnie, szybko i skutecznie wykonać zlecone prace. Trwałość i odporność na rozerwania zapewnia zatopiona w poliizobutylenie siatka aluminiowa, a za szczelność połączenia odpowiadają pasy kleju butylowego. Taśma Wakaflex 2 jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Doskonale komponuje się z dachówkami płaskimi oraz profilowanymi i jest objęta 20-letnią gwarancją. O jej właściwościach i łatwym montażu przekonali się uczestnicy szkolenia.
--
REKLAMA:
--
Fot. Braas
Fot. Braas
BRAAS od lat dba o edukację branży budowalnej. Oprócz szkoleń dla handlowców, organizujemy szkolenia dla architektów i oczywiście dla dekarzy. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość produktów, ale także przykładamy bardzo dużą wagę do ich prawidłowego montażu. Daje nam to pewność, że nasi klienci będą mieli pewny dach nad głową przez lata – mówi Marek Podeszwa, Koordynator Działu Technicznego BRAAS.

źródło: Monier Braas

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d