newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 23 lipca 2018
16.05.2015r...

Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń po raz kolejny został Jacek Michalak

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) w dniu 8 maja br. wyłoniło władze na kolejną dwuletnią kadencję.
 Jacek Michalak - prezes SSO, Fot. SSO
Jacek Michalak - prezes SSO, Fot. SSO
Decyzją Walnego Zebrania SSO stanowisko prezesa Zarządu objął Jacek Michalak (Grupa Atlas) – podobnie jak w poprzednich wyborach dwa lata temu. Skład Zarządu również pozostał niezmieniony. Funkcje wiceprezesów sprawują Rafał Adamczyk (Ejot Polska) i Kamil Kiejna (Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu). W Zarządzie znaleźli się także Piotr Ciborowski (Henkel Polska), Waldemar Pilczek (Caparol Polska) i Ryszard Rówiński (Sto-ispo).

Czuję się wyróżniony, że mogę kierować Stowarzyszeniem na Rzecz Systemów Ociepleń przez dalsze dwa lata. SSO jest wzorem branżowego współdziałania dla dobra polskiego budownictwa, gospodarki energooszczędnej i zrównoważonego rozwoju – powiedział prezes Jacek Michalak. – Jednym z przykładów tej udanej współpracy jest zakończona w ubiegłym tygodniu II Międzynarodowa Konferencja ETICS. Spotkanie to pokazało, jak ważną rolę w odpowiedzi na stojące przed branżą wyzwania pełni szeroka środowiskowa debata – pokreślił szef SSO.
--
REKLAMA:
--
 Fot. SSO
Fot. SSO
Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń zrzesza obecnie 25 podmiotów zajmujących wiodące pozycje w polskim sektorze ociepleń. – W 2013 roku postawiliśmy sobie za cel jeszcze większą konsolidację środowiska i z satysfakcją oceniamy, że udało się nam wiele w tym kierunku zrobić. Podczas poprzedniej kadencji Zarządu zaproszenie do udziału w pracach Stowarzyszenia przyjęło sześć nowych firm. Wkrótce lista członkowska znowu się wydłuży. Nasza branża potrzebuje silnej reprezentacji, jak przystało na jednego z liderów europejskiego rynku ociepleń – stwierdził prezes Michalak.

Zgodnie z wolą Walnego Zebrania SSO, Komisji Rewizyjnej przewodzić będzie nadal Anna Śpiewak (Austrotherm). Komisji Technicznej SSO ponownie przewodniczy Mariusz Garecki (Basf Polska).

źródło: SSO

d