newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 25 marca 2019
24.03.2015r...

Co wrzucić na ścianę?

Nadeszła wiosna, a wraz z nią nowe energetyczne marzenia, plany i pomysły. Czas wiosennych porządków właśnie się rozpoczął, dlatego decyzji co do zmiany aranżacji własnego otoczenia nie należy odkładać do lata. Jakie motywy są obecnie godne uwagi w temacie ściennych dekoracji? Odpowiedź znajdziesz na www.big-trix.pl!

Postaw na naturę

Nie da się ukryć, że wiosną stawiamy najczęściej na kwiatowe wzory, przepełnione feerią kolorów i pozytywną energią, które możemy umieścić dosłownie wszędzie - zarówno w formie kwiecistej fototapety, jak i naklejek z ulubionymi roślinami. Grunt, by operować kolorem tak, aby w salonie, sypialni czy innym pomieszczeniu stworzyć jedyny i niepowtarzalny klimat.


 Fot. Big Trix
Fot. Big Trix
 Fot. Big Trix
Fot. Big Trix

Otocz się kwiecistymi okazami

Naklejki z motywami najpiękniejszych kwiatów to prosty sposób efektownej aranżacji wnętrza, który ułatwi pracę aranżacyjną nawet najbardziej opornemu dekoratorowi wnętrz. Wystarczy wybrać naklejkę w ulubionym kolorze, zestawić ją z naturalną barwą ściany oraz dorzucić dodatki dopełniające całość tj. poduszki, dywaniki czy dekoracyjne podkładki.
--
REKLAMA:
--

Przygotuj się do Dnia Matki!

O czym jeszcze nie powinniśmy zapominać wiosną? O tym, że każda mama, będąca panią domu z umiłowaniem do aranżacji wnętrz, z pewnością pokocha każdy wyjątkowy prezent, ofiarowany jej przez swoje dziecko. Miły i niezapomniany upominek może przybrać również formę obrazu z cytatem pełnym miłości i serdeczności - który bezsprzecznie zajmie honorowe miejsce na każdej ścianie.

 Fot.  Big Trix
Fot. Big Trix
 Fot. Big Trix
Fot. Big Trix


źródło: Big Trix

Artykuły podobne:

d