newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 17 grudnia 2018
16.02.2015r...

Ruszyła kolejna edycja szkoleń TECE i Wilo dla instalatorów branży grzewczej

Nowe dyrektywy ErP dla pomp obiegowych, prawidłowa instalacja wodnego ogrzewania podłogowego czy zastosowanie rozdzielaczy z mieszaczami pompowymi – to tylko wybrane tematy spotkań dla profesjonalistów organizowanych wspólnie przez producentów branży grzewczej. Firma TECE i Wilo ruszają z kolejną już edycją szkoleń dedykowanych instalatorom oraz wykonawcom instalacji, które odbędą się w mniejszych i większych miastach Polski.
 Fot. TECE
Fot. TECE

Praktyczna wiedza

Szkolenia organizowane wspólnie przez producentów rozwiązań grzewczych – TECE i Wilo to wyjątkowa okazja do zgłębienia praktycznej wiedzy i zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie techniki pompowej oraz regulacji i montażu podłogowych instalacji grzewczych. W trakcie spotkania przedstawiciele firmy TECE zaprezentują systemy instalacji i łączenia rur, specyfikę wykorzystania podłogowych instalacji grzewczych w domowej infrastrukturze ciepłowniczej oraz zastosowanie automatyki w ogrzewaniu podłogowym. Praktyczna wiedza zostanie przekazana m.in. w postaci zaleceń montażowych oraz wskazówek eksploatacyjnych dotyczących sposobów odpowietrzania i równoważenia instalacji podłogowej.

 Fot. TECE
Fot. TECE
Bez wątpienia bardzo istotną kwestią dla wszystkich profesjonalistów z branży grzewczej będzie omówienie przez przedstawicieli firmy Wilo zmian prawnych obowiązujących od 2015 roku, czyli drugiego etapu dyrektywy ErP dla pomp obiegowych. Zagadnieniami poruszanymi podczas szkolenia będą także nowe typy pomp stosowanych w instalacjach grzewczych oraz w transporcie wody zanieczyszczonej i ścieków w domach jedno- i wielorodzinnych, a także równoważenie instalacji grzewczej i dobór odpowiedniego trybu pracy pomp obiegowych dla zapewnienia komfortu cieplnego użytkowników.
--
REKLAMA:
--

Doświadczenie ekspertów

Firma TECE jest jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów innowacyjnych systemów sanitarnych i grzewczych. Grupa TECE posiada 21 spółek-córek, 31 przedstawicielstwa handlowe na świecie oraz zakłady produkcyjne, z których 2 zlokalizowane są w Polsce.

 Fot. TECE
Fot. TECE
Swoją ofertę firma TECE kieruje zarówno do instalatorów, architektów wnętrz, jak i klienta ostatecznego. Asortyment obejmuje szereg produktów, m.in.: stelaże podtynkowe, przyciski spłukujące, system odwodnienia liniowego, system ogrzewania podłogowego oraz wiele innych. Produkty TECE cechuje wysoka jakość zastosowanych materiałów, niebanalne wzornictwo i dbałość o najdrobniejsze detale. Nowoczesne rozwiązania technologicznie wpływają korzystnie zarówno na komfort, jak i bezpieczeństwo użytkowników.
Firma WILO jest jednym z wiodących światowych producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, zaopatrzenia w wodę oraz oczyszczania i odprowadzania ścieków. To, co wyróżnia produkty marki, to innowacyjne rozwiązania oraz najwyższa technologia.

źródło: Tece

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d