newsletter reklama projekty domów forum
sobota 23 września 2017
30.12.2014r...

Effect Glass na VI Konwencie Stolarki w Muszynie

Na VI Konwencie Stolarki, który odbył się w Muszynie w dniach 21-22 listopada bieżącego roku ponad sto osób uczestniczyło w ciekawych prezentacjach, wystąpieniach i dyskusjach, dotyczących zagadnień branży okiennej. Firmę Effect Glass reprezentował Tomasz Koziara.
 Fot. Effect Glass
Fot. Effect Glass
Poruszane tematy dotyczyły między innymi sposobów montażu stolarki, nowości na rynku, obsługi klienta, marketingu oraz sposobów transportu i systemach pozycjonowania dużych szyb, paneli i okien. Podczas spotkania miały miejsce także konsultacje z prawnikiem i ekspertyzy branżowe. Jedną z atrakcji tej edycji Konwentu było zwiedzanie firmy Fakro. W utytułowanej w Polsce i na świecie fabryce okien zatrudnionych jest obecnie 3500 osób. Firma generuje roczne obroty przekraczające miliard złotych.

 Fot. Effect Glass
Fot. Effect Glass
Wydarzeniem w Muszynie była także obecność firmy Wiśniowski, znanego producenta systemów ogrodzeniowych, drzwi i bram, która zaprezentowała swoją kompleksową ofertę. Z ogromnym zainteresowaniem przyjęto również prezentację firmy Effect Glass. – Udział w Konwencie Stolarki po raz kolejny pokazuje, że na rynku tej branży dzieje się bardzo dużo, a my wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania. – Podczas spotkań korzystamy z możliwości zaprezentowania nowości produktowych szerszemu audytorium – mówił Tomasz Koziara ze spółki Effect Glass.
--
REKLAMA:
--
Podczas prezentacji firmy można się było na własne oczy przekonać, jak zachowuje się szkło hartowane, jak ulega ugięciu i na czym to polega to zjawisko oraz kiedy dochodzi do rozbicia powierzchni.

źródło: Effect Glass
Najnowsze wieści z branży
Wideo
Zobacz powiększony film oraz inne instrukcje

Home
Newsletter
Reklama
Partnerzy
Materiały do pobrania
Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone
www.oBud.pl

Wydawca:

Nevicom Sp. z o.o.
ul. R. Kaczmarczyka 17
85-796 Bydgoszcz
tel./fax: 052/ 321 12 80
NIP: 5542920610
KRS: 0000454504
d