newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 16 czerwca 2019
19.10.2014r...

Wakaflex 2 - taśma dachowa

Wszelkie otwory, załamania czy łączenia znajdujące się w połaci dachu stanowią zawsze duże wyzwanie, nawet dla doświadczonych dekarzy. Niestarannie zamontowana obróbka blacharska lub niewystarczająco trwały materiał zastosowany w obróbce komina może za sobą pociągnąć przykre konsekwencje.
 Fot. BRAAS
Fot. BRAAS
Dlatego warto zwrócić baczną uwagę na newralgiczne elementy systemu dachowego. Ich odpowiednia ochrona pozwoli uniknąć rozszczelnień i przeniknięcia wilgoci pod pokrycie.

20 lat gwarancji
Wakaflex 2 doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie przed wnikaniem deszczu, śniegu i kurzu. Ponadto wykazuje długą żywotność. Taśma kolorystycznie została dopasowana do dachówek BRAAS i jest odporna na działania promieni UV. Nie wykazuje również podatności na duże zmiany temperatur. Zaletą Wakaflex jest także formowalność i rozciągliwość w dwóch kierunkach, które znacznie upraszczają wykonanie obróbki komina. Taśma nie tylko ułatwia pracę dekarzom, ale również zapewnia trwałą szczelność połączeń zarówno przy płaskich jak i profilowanych materiałach pokryciowych.
--
REKLAMA:
--


Przy tym Wakaflex odznacza się dużą wytrzymałością, dzięki zastosowaniu zatopionej w poliizobutylenie siatki aluminiowej, która sięga aż do krawędzi zewnętrznej. Wakaflex 2 to produkt z 20 letnią gwarancją!

Więcej informacji na temat właściwości taśmy Wakaflex oraz prawidłowego wykonania obróbki komina znajduje się w filmie instruktażowym:

Źródło: BRAAS

źródło: Grupa Braas Monier

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d