newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 26 marca 2019
23.09.2014r...

Jeszcze tydzień urodzinowej niespodzianki Armatury Kraków

Lider na polskim rynku sanitarnym i grzewczym świętuje swoje 92. urodziny i przygotował atrakcyjną promocję jubileuszową. Doceniając udział przedstawicieli segmentu instalacyjnego w sukcesach spółki, Armatura Kraków kieruje do nich jeszcze przez tydzień urodzinowy pakiet produktowy.
Fot. Grupa Armatura
Fot. Grupa Armatura
Kiedy w 1922 roku spółka Kraków pod szyldem Łagiewnicka Fabryka Armatur rozpoczęła swą działalność, pierwotna oferta produktowa obejmowała baterii łazienkowe i kuchenne. Dzięki uzupełnieniu jej o grupę armatury gazowej, grzejniki centralnego ogrzewania oraz ceramikę i meble, firma dostarcza kompleksowe rozwiązania wyposażenia wnętrz. Z okazji 92. urodzin Armatury Kraków, jedno z nich dostępne jest w atrakcyjnym pakiecie.

Jubileuszowa promocja obejmuje zestaw umywalki i dopasowanej do niej szafki z linii LOARA lub SELLA oraz kompletującej całość baterii umywalkowej w cenie 1zł. Wśród 14 proponowanych modeli znajdziemy inspirowany naturą Topaz, kompaktowy Piryt oraz tegoroczne nowości Grupy Armatura – klasyczny German i geometryczny Selen. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu, baterie łatwo zharmonizują się z elegancką ceramiką i meblami łazienkowymi z oferty firmy.

W ramach urodzinowego pakietu, dostępne są trzy modele szafek podumywalkowych z linii SELLA. Wiszący SELLA Platinum stanowi połączenie neutralnego korpusu z drewnianym frontem w stylu „eco”. SELLA Silver to propozycja kierowana do wielbicieli tradycyjnej bieli, w SELLA Gold natomiast uwagę przyciągają dyskretne matowe uchwyty zestawione z naturalnym frontem szafki. Alternatywnym wariantem są dwa modele szafek z linii LOARA. Seria Quatro charakteryzuje się drewnianym korpusem, przełamanym klasyczną bielą frontu. Seria Blanco to przykład delikatnego wzornictwa, dopasowanego do minimalistycznych wnętrz łazienkowych.
Do każdej z szafek, zarówno z linii SELLA, jak i LOARA, dopasowano wyprofilowane umywalki meblowe, dostępne w różnych wymiarach.
--
REKLAMA:
--

źródło: Grupa Armatura

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d